we ware factory to D&R metatron nls,metatron hunter 4025,metatron hunter,metatron gr hunter,metatron ipp hunter,metapathia gr hunter,,metatron 4025 hunter,metatron 4025.Offer OEM.www.ihunter4025.com

vyšetření metatron hunter


    

vyšetření metatron hunter

vyšetření metatron hunter vyšetření metatron hunter vyšetření metatron hunter

Co je to NLS diagnostika?

Vyšetření pomocí přístroje Metatron Hunter, které v našem centru můžete podstoupit, funguje na základě NLS. Co však tato zkratka znamená?

NLS diagnostika představuje systémy nelineární analýzy, které v dnešní době platí za jednu z nejvyspělejších informačních technologií v moderní přírodní vědě. Diagnostické zařízení založené na jejich základě dokáže analyzovat spektrum magnetických vln jakéhokoliv biologického objektu. To znamená, že může sledovat i váš zdravotní stav prostřednictvím změn vlnových charakteristik tělesných tkání.

Jak to funguje?

Každý orgán a buňka v našem těle má své specifické oscilace, které jsou zaznamenány v počítači v podobě grafu, jenž reprezentuje výměnu informací mezi orgánem a externím prostředím. Následuje patologický proces, v jehož průběhu NLS tento vyzařovaný signál rezonančně zesílí a vytvoří graf vyšetřovaného orgánu. Ten poté porovná s grafem zdravého orgánu a určí odchylky.

vyšetření metatron hunter

What is metatron diagnostic machine?

What is metatron praha why and how metatron praha work?

 

Jaké jsou její hlavní přednosti?

NLS diagnostika je vhodná jako preventivní vyšetření. Systémy nelineární analýzy velmi citlivě reagují na dynamiku patologických změn, a proto jsou schopny odhalit tendence k onemocnění již v raných stádiích. Tedy v době, kdy se ještě nemusí jejich příznaky projevit na histologické úrovni.

Vyšetření je neinvazivní a bezbolestné. K záznamu oscilace jsou určeny speciální senzory ve tvaru sluchátek. Pro přenos informační odezvy organismu se používá pro člověka nezávadné množství nízkofrekvenčních vln – jedná se o biorezonanci.

Na diagnostiku je třeba si vyhradit 60 min. Na konci vyšetření dostane každý klient výsledky výstupu z přístroje, kde jsou popsány a graficky znázorněny nalezené problémy.

Udělejte si Vy nebo Vaši blízcí celkový obrázek o svém zdraví, aniž byste museli obíhat nespočet odborných ambulancí a laboratoří. Nejvyspělejší přístroj Metatron odhalí v těle nemoci i parazity. S kupónem získáte kompletní NLS-kontrolu organismu přístrojem METATRON Hunter.

nejmodernější biorezonanční kontrola zdraví, která rychle a přesně odhalí příčinu vašich zdravotních problémů, např. parazity, viry, bakterie a patogeny
naše 3 pobočky jsou tu pro Vás již 7 let – garance kvality
neinvazivní a bezbolestná biorezonanční analýza Vašeho zdravotního stavu v příjemném prostředí Centra medicíny
nejlepší biorezonanční přístroj
tuto výjimečnou metodu nabízí pouze několik prestižních klinik v Evropě!
voucher platí 5 měsíců od zakoupení na všech našich provozovnách!
Pečujte o své zdraví a dbejte na prevenci! Zjistěte všechny výsledky na jednom místě, pohodlně, bezbolestně za 60 minut a bez čekání! Odhalte příčinu zdravotních problémů včas a předejděte jim, než propuknou naplno.

vyšetření metatron hunter vyšetření metatron hunter vyšetření metatron hunter

Skenování se provádí prostřednictvím senzorů ve tvaru sluchátek umístěných na hlavě v oblasti spánků.2

Jaké výsledky dostanete?

Nezahrneme vás lavinou čísel a hodnot, které vám nic neřeknou. Sdělíme vám konkrétní příčiny problémů, zobrazené graficky na jednotlivých orgánech. Skenování probíhá v automatickém módu a poté přecházíme do manuálního režimu.

zkontrolujeme váš zdravotní stav
lokalizujeme patologická ložiska
vyhodnotíme stupeň a progresi vývoje patologických změn vašeho organismu
určíme problémy s páteří
analyzujeme zatížení viry, bakteriemi a parazity

Jak to probíhá?

Analýza nebolí a je bezpečná. Provádí se prostřednictvím senzorů ve tvaru sluchátek umístěných na hlavě v oblasti spánků.
Analýza se provádí vsedě, klient se nesvléká a není prosvěcován.
Jedná se o biorezonanci, která je nejdříve automaticky spuštěna a poté přecházíme do manuálního režimu.
Každý náš zdravotník pak pomocí přístroje prochází jednotlivé orgány, které jsou zobrazeny na monitoru a vysvětluje vše klientovi.
Klient po celou dobu kontroly vše vidí na velkém monitoru před sebou.
Na konci sezení dostane každý klient vytištěnou zprávu zobrazenou i graficky.
Jak to funguje?

Metatron byl původně vyvinut pro komplexní a přesné vyšetření kosmonautů. Sleduje tělesný stav prostřednictvím změn vlnových charakteristik tělesných tkání. Stav orgánu vyhodnocuje tím, že rezonančně zesiluje vyzařovaný signál vyšetřovaného orgánu. Každý orgán a každá buňka má své charakteristické oscilace, které jsou uloženy v paměti počítače a mohou být zobrazeny jako graf. Každý patologický proces má svůj charakteristický graf. Na rozdíl od jiných metod technické diagnostiky dokáže METATRON Hunter odhalit i skrytá stadia onemocnění či patogeny.

Diagnostika Metatron Hunter nenahrazuje klasická lékařská vyšetření, ale je jejich vhodným doplňkem. Víte-li předem příčinu problému, můžeme se od začátku zaměřit na jeho zkoumání a diagnostiku tím zacílit a zkrátit.

3D skenování
V průběhu vyšetření zobrazí na makro-řezech hrubé změny tkáně. V místech největších patologických změn pak vyšetří i histologické řezy. Následně prohledá významně změněné buňky, aby nalezl změny na buněčné úrovni. METATRON Hunter je nejen světovou špičkou v NLS diagnostice, ale umožňuje i terapii. Výrobce získal již v 31 zemích světa včetně Německa, Velké Británie a Kanady akreditaci dle normy ISO 9001:2000.

vyšetření metatron hunter vyšetření metatron hunter vyšetření metatron hunter

Prevence je základ!

Základem pevného zdraví je včasná a přesná diagnóza. Mnoho lidí začíná řešit svůj zdravotní stav až na základě různých příznaků. Mnohdy zcela opomíjejí rodinnou anamnézu, tedy vrozenou dispozici. Na boj s nemocí pak už často bývá pozdě. Neopakujte stejnou chybu. Buďte před zdravotními obtížemi vždy o krok napřed.

Podmínky dnešní akce:

S kupónem získáváte diagnostické analýzu zdraví přístrojem METATRON Hunter s následnou konzultací zjištěných výsledků. Cca 60 minut. (Přesná délka sezení závisí na zjištěných zdravotních potížích a nelze ji odhadnout dopředu.)

 

ČÍM VÁM ANALÝZA POMŮŽE?
Odhalí zatížení viry, parazity, plísněmi a bakteriemi.

Vyšetření Metatron ukáže problémy s páteří.

Lokalizuje patologická ložiska.

Vyšetří Vás histologicky (tkáně) i cytologicky (buňky).

Zpracuje biochemickou analýzu – cholesterol, překyselení, cukr, minerály (vápník, hořčík…), vitamíny, dehydratace aj.

Vhodně doporučí potraviny pro Váš organizmus.

vyšetření metatron hunter vyšetření metatron hunter


    

Have any question, Please enter the form below and click the submit button.


*
*
*
* + * = ?
Please enter the answer to the sum & Click Submit to verify your registration.

If the submission is unsuccessful, please refresh your browser page and resubmit.
Sale Cousultant : Mrs Lucy
Sale Consultant : Mr Mark
  live:lucygao1520            


Related Items

Translate »